XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2022 r.


1. W rozpoczynającym się tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
– we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
– w środę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła;
2. W poniedziałek swoje imieniny będzie obchodził o. Władysław Czarniak. Z tej racji życzymy mu dużo zdrowia, radości, pokoju serca, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, opieki św. Franciszka oraz swojego Patrona i wiele radości ze służby w kapłaństwie i Zakonie. Za wszelkie prace, życzliwość i dobroć składamy serdeczne podziękowania. Zapraszamy na Mszę świętą imieninową w poniedziałek o godz. 18.00, którą będzie sprawował o. Władysław.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 7.00 Msza św. za wszystkich chorych i cierpiących z naszej parafii. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Spowiedź w czasie Mszy św. o godz. 7.00 i wieczorem od godz. 17.30. Zachęcamy do comiesięcznej spowiedzi dzieci i młodzież.
4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic Różańca świętego.
5. Rozpoczął się czas wakacji. Życzymy dzieciom, nauczycielom i wychowawcom, a także gościom i turystom przebywającym na terenie naszej parafii i miasta, dobrego wypoczynku oraz odnowienia sił duchowych i fizycznych. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.
6. Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej oraz św. Antoniego patrona naszego Sanktuarium.