III Niedziela Zwykła – 23.01.2024 r.

III Niedziela Zwykła – 23.01.2024 r.


1. W rozpoczynającym się tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
– w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bp. i doktora Kościoła;
– w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
– w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
2. W każdy wtorek po porannej i wieczornej Mszy świętej odprawiamy nabożeństwo do świętego Antoniego z odczytaniem próśb i podziękowań, które można składać do skarbony przy wyjściu z kościoła.
3. Msza święta dla dzieci w naszym Sanktuarium jest sprawowana w niedzielę o godz. 10.00.
4. W najbliższy czwartek br. Ananiasz będzie obchodził swoje imieniny. Z tej okazji składamy mu serdeczne życzenia zdrowia, radości, pokoju serca, błogosławieństwa Bożego i opieki św. Franciszka z Asyżu. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie prace, życzliwość i dobroć, które okazuje nam br. Ananiasz. Zapraszamy na Mszę świętą imieninową, którą w intencji br. Ananiasza będziemy sprawować w czwartek o godz. 18.00.
5. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert kolęd wykonaniu Studenckiego Zespołu Góralskiego Skalni.
6. Pallotyni z Krzeptówek zapraszają na Seminarium odnowy wiary – ośmiotygodniowe rekolekcje dla wszystkich, którzy chcą umocnić lub znaleźć wiarę w Boga. Spotkania będą się odbywały w każdy wtorek od 30 stycznia o godz. 20.00. Szczegóły na plakacie.
7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki patrona naszej parafii św. Antoniego. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.
8. W imieniu o. Antoniego pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Paniom i Panom z Asysty Góralskiej za udział w pogrzebie Śp. Rozalii Kluski, mamy naszego proboszcza. Dla Śp. Rozalii prosimy o radość życia wiecznego. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…