XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019

XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019


1. W rozpoczynającym się tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
– w poniedziałek – wspomnienie męczenników: Korneliusza i Cypriana;
– we wtorek – święto Stygmatów Św. Ojca Franciszka;
– w środę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona Polski;
– w czwartek – wspomnienie św. Józefa z Kupertynu, kapłana;
– w piątek – wspomnienie świętego Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy;
– w sobotę – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
2. W czwartek swoje imieniny obchodzi br. January i o. Daniel. Z tej racji życzymy im dużo zdrowia, radości, pokoju serca, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, opieki św. Franciszka z Asyżu i wiele radości ze służby w Zakonie. Za wszelkie prace, życzliwość i dobroć składamy serdeczne podziękowania. Otoczmy Solenizantów, br. Januarego i o. Daniela naszą modlitwą. Zapraszamy na Mszę świętą imieninową, którą w intencji br. Januarego i o. Daniela będziemy sprawować w czwartek o godz. 18.00.
3. Spotkanie dla kandydatów na ministranta oraz tych, którzy pragną służyć przy ołtarzu Chrystusa Pana w niedziele o godz. 9.30 w zakrystii.
4. Za tydzień, 22 września, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Informujemy, że I Komunia Święta w przyszłym roku będzie miała miejsce w 3 niedzielę maja.
5. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki patrona naszej parafii św. Antoniego.