XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.


1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
– w środę – święto Narodzenia Najśw. Mari Panny;
– w czwartek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy;
2. Msza święta dla dzieci w naszym Sanktuarium jest sprawowana w każdą niedzielę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci z naszej parafii i te które w naszej świątyni przygotowują się do przyjęcia sakramentów. Dzieci za udział otrzymują naklejkę nawiązującą do Ewangelii, którą wklejają w odpowiednie miejsce w książce. Książeczkę można odebrać w zakrystii.
3. Spotkanie dla kandydatów na ministranta oraz tych, którzy pragną służyć przy ołtarzu Chrystusa Pana w niedziele o godz. 9.30 w zakrystii.
4. Uczniów z klasy ósmej zapraszamy na kolejne spotkanie przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania w poniedziałek. Spotkanie rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18.00. Program spotkań dla uczniów klasy 7 i 8 zamieszczony jest na naszej stronie internetowej www.zakopane.bernardyni.pl
5. Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary złożone w minionym tygodniu na tacę i do skarbonek na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą hojność.
6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.