Święto Chrztu Pańskiego – 12.01.2020 r.

Święto Chrztu Pańskiego – 12.01.2020 r.


1. Przeżywamy dziś Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego; jednak według zwyczaju w Polsce, można nadal śpiewać kolędy, a szopki i choinki mogą pozostać w naszych domach i kościołach do dnia 2 lutego.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00, odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Asysty Góralskiej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich panów i panie.
3. W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską “Kolędę”. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach i mieszkaniach. Dziękujemy za poświęcony nam czas, życzliwość i złożone ofiary. Jeśli ktoś w tych dniach nie mógł przyjąć kapłana, a ma takie życzenie może w zakrystii umówić się na dowolny termin.
4. Burmistrz Miasta Zakopane i Parafie zakopiańskie serdecznie zapraszają na XI Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych pod hasłem “Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodził”.
W ramach tego festiwalu zapraszamy do naszego kościoła 1 lutego w sobotę. W programie o godzinie 18.00 Msza święta, a po niej koncert Chóru Nauczycielskiego SP5 z Zakopanego. Szczegółowy program koncertów znajduje się na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
5. Wszystkim wiernym naszej parafii życzymy wierności przyrzeczeniom Chrztu Świętego, oraz Bożych darów i łask w nadchodzącym tygodniu.