Uroczystość Objawienia Pańskiego 6.01.2021 r.


1. W trosce o zdrowie parafian, pragniemy poinformować, (jak wiele innych parafii), że w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy i odwiedzin rodzin naszej parafii po domach.
W zamian serdecznie zapraszamy parafian ulicami, na Mszę świętą kolędową, którą będziemy sprawowali w Waszej intencji o godzinie 18.00. Po Eucharystii będziemy rozdawać pamiątkowe książeczki kolędowe, obrazki oraz kadzidło i kredę a także pobłogosławimy przyniesioną przez Was wodę.

Program Mszy świętych:
7.01. Czwartek: ul. Bulwary Słowackiego i ul. Karłowicza
8.01. Piątek: ul. Balzera cała
9.01. Sobota: ul. Brzozowskiego, ul. Broniewskiego i KBK
11.01. Poniedziałek: Jaszczurówka – cała
12.01. Wtorek: Droga na Bystre, Bory i ul. Droga na Antałówkę i Koziniec
13.01. Środa: Droga do Olczy numery parzyste
14.01. Czwartek: Droga do Olczy numery nieparzyste

Jeśli ktoś z tej racji chciałby złożyć ofiarę kolędową, będzie to mógł zrobić składając ofiarę w kopercie na tacę w czasie Mszy św. Będziemy bardzo wdzięczni za Waszą pomoc na rzecz Sanktuarium i klasztoru.

2. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na wsparcie naszych bernardyńskich misjonarzy.

3. Jutro pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszy Świętej o godz. 7.00 będziemy się modlili o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. Wszystkim solenizantom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz Św. Antoniego patrona naszej świątyni. Niech Boże Dziecię opromienia każdy dzień Waszego życia i błogosławi.