2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022 r.

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022 r.


1. W czwartek – przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. W tym dniu Mszę święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na wsparcie naszych bernardyńskich misjonarzy.
2. W trosce o zdrowie parafian, pragniemy poinformować, (jak wiele innych parafii), że w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy i odwiedzin rodzin naszej parafii po domach.
W zamian serdecznie zapraszamy na Mszę świętą z modlitwą i błogosławieństwem kolędowym o godzinie 18.00, która będzie sprawowana za parafian z poszczególnych ulic. Po Eucharystii będziemy rozdawać obrazki oraz kadzidło i kredę a także pobłogosławimy przyniesioną przez Was wodę.

Program Mszy świętych:
7.01. Piątek: ul. Bulwary Słowackiego i ul. Karłowicza
8.01. Sobota: ul. Balzera cała
10.01. Poniedziałek: ul. Brzozowskiego, ul. Broniewskiego i KBK
11.01. Wtorek: Jaszczurówka – cała
12.01. Środa: Droga na Bystre, Bory i ul. Droga na Antałówkę i Koziniec
13.01. Czwartek: Droga do Olczy numery parzyste
14.01. Piątek: Droga do Olczy numery nieparzyste

Jeśli ktoś z tej racji chciałby złożyć ofiarę kolędową, będzie to mógł zrobić składając ofiarę w kopercie na tacę w czasie Mszy św. Będziemy bardzo wdzięczni za Waszą pomoc na rzecz Sanktuarium i klasztoru.
3. Wszystkim solenizantom, parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz Św. Antoniego patrona naszej świątyni. Niech Boże Dziecię opromienia każdy dzień Waszego życia i błogosławi.